Vicke Lindstrand vas
2018-10-13
580312
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VICKE LINDSTRAND, vaser, Kosta, signerade Kosta 411719 höjd 24,5, resp Kosta 01540, höjd 20 cm
En vas med slipad nagg undertill