Birger Birger-Ericson oljemålning
2018-10-13
580267
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BIRGER BIRGER-ERICSON (1904-1994): Strandmotiv, signerad Birger, olja på pannå, ca 36x55 cm