Tallrikar Kina 1800-tal Familie Rose
2018-10-17
580246
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 3 st, 1800-tal, familie rose, porslin, Kina, diameter ca 23x23 cm
Nagg