Matta Belutch antik
2018-10-18
580232
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATTA, Belutch, antik, mått ca 179x102 cm
PROVENIENS: Familjen Nobel
Skador och slitage