Bo Beskow oljemålning
2018-10-12
580211
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BO BESKOW (1906-1989): Blomstermotiv, signerad Beskow -57, olja på duk, ca 21x20 cm
Smärre färgbortfall, ytskador