Roland Svensson God vind
2018-10-12
580191
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "God vind", signerade Roland S., numrerad 140/275, färglitografi, bildmått ca 22,5x33 cm