Lars Norrman
2018-10-12
580189
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS NORRMAN (1915-1979): Fiskarmotiv, signerad Lars Norrman, 31/360, färglitografi, bildmått ca 43x64 cm
Något veckad