Hans Agne Jakobsson takarmatur
2018-10-15
580174
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, 1900-talets första hälft, patinerad mässing, 6 ljusarmar, etikettmärkt, höjd ca 36, diameter ca 78 cm
Slitage, anlöpning, kuporna saknas, ytsmuts, ställvis rostig, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen