José Sanchez skulptur
2018-10-19
580081
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JOSÉ LUIS SANCHEZ (född 1926): "Leviatan", polerad brons, sockel av marmor, total höjd 18,5 cm, signerad och numrerad 1000/785
Smärre slitage