Bordslampa alabaster
2018-10-16
580069
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, alabaster, dekordelar i mässing med dekor av cloisonné, total höjd ca 79 cm
Smärre nagg