Kasthall ryamatta
2018-10-12
580050
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KASTHALL, ryamatta, 1970-tal, dekor i brunt, svart, mörkgrönt och orange, brickmärkt, ulll, ca 237x165 cm
Bruksskick