Skrin 1700-tal
2018-10-16
580012
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ASK med lock, 1700-tal, silver och sköldpadd, invändigt med spegel, höjd 3, 12x7 cm
Sitage, skador