Taklampa industridesign
2018-10-16
579997
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, industrimodell, 1900-talets första hälft, bemålad, höjd ca 41 cm
Slitage, skanar glaskuppa