Oskar Bergman
2018-10-16
579943
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Kustbild, signerad och daterade Oskar Bergman 1906, olja på duk, ca 44x57 cm