Karl Höglund litografi
2018-10-15
579892
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): "Maskerad", signerad Karl Höglund, EA, färglitografi, bladmått 87x59 cm