Nadezda Streltsova oljemålning
2018-10-15
579885
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 49x60 cm
I spännram