Ellen Trotzig oljemålning
2018-10-17
579830
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
ELLEN TROTZIG (1878-1949): landskap, signerad samt daterad -25, olja på duk, ca 43x48 cm