Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-10-12
579822
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-talets slut): Kvinna med vindruvor, otydligt signerad, olja på duk, ca 98 x 68 cm