Lennart Rodhe färgli
2018-10-18
579808
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1993, 1/125, träsnitt, ca 33x27 cm