Harald Lindberg oljemålning
2018-10-15
579776
| Klubbat belopp | 7 600 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
HARALD LINDBERG (1904-1976): Modellstudie, signerad och daterad Harald Lindberg -38, olja på duk, ca 74x56 cm, oramad