Ernst Billgren litografi
2018-10-12
579773
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ERNST BILLGREN (född 1957): Hundar, signerad Ernst Billgren, litografi, 78/100