Stellan Mörner oljemålning
2018-10-12
579759
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): "Och månen gick upp", komposition med slöjbärande kvinna, signerad Mörner, olja på duk, ca 27 x 22 cm