Ljuskrona
2018-10-11
579747
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, Karlskrona Lampfabrik, 5-armad, stomme i patinerad mässing, med skärmar i vitt opalglas, brickmärkt, höjd ca 77 cm
Minimalt bruksslitage, ej funktinstestad, SAV garanterar ej funktionen