SLÄDE, omkring 1900
2018-10-21
579728
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SLÄDE, omkring 1900, bemålad, längd ca 150 cm, bredd ca 85 cm
slitage, skador, rost, medföljer ett par medar