Nils Rundgren olja
2018-10-12
579725
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad, olja på papper, ca 29x39 cm