Uno Vallman oljemålning
2018-10-12
579718
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskap med figurscen i förgrunden, signerad och daterad Uno Vallman 1955, olja på pannå, ca 46x55 cm