Olle Olsson Hagalund färglitografi
2018-10-12
579706
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972): Hagalund, signerad och numrerad, 189/260, färglitografi, bildstrl 40x46 cm