Erik Olson färglitografi
2018-10-11
579692
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK OLSON (1901-1986): Figurkomposition, signerad och daterad Erik Olson 84, numrerad 7/280, färglitografi, ca 26,5 x 26,5 cm