Corneille färglitografi
2018-10-11
579683
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (1922-2010): Komposition med man och fågel, signerad och daterad Corneille -92, numrerad 190/250, färglitografi, ca 14,5 x 17 cm