Lennart Jirlow färglitografi
2018-10-11
579668
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Musikanter, signerad L Jirlow, numrerad 135/285, blindstämpel Mourlot, färglitografi, ca 44 x 30 cm