Gunnar Greiber oljemålning
2018-10-11
579603
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GUNNAR GREIBER (1919-2011), Det gröna slottet, signerad Greiber, olja på duk, 56 x 51 cm
Gåvodedikation á tergo