Certina New Art herrarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
2 400 SEK
2 500 SEK
CERTINA, armbandsur, New Art, 18 k guld, 1980-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 441381068, läderarmband med spänne i gulddoublé (ej original), diameter 33,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, bruksslitage
579455
2018-10-19