Lennart Rodhe färglitografi
2018-10-18
579448
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rohde 1976, 25/75, färglitografi, ca 82x58 cm