Bo Ganarp färgetsning
2018-10-18
579411
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BO GANARP (född 1953): Komposition, diptyk, monogramsignerad och daterad BG -86, ET 1/4 A, färgetsning, bladmått ca 118x87 cm