Petter Thoen färglitografi
2018-10-11
579400
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Wow", signerad Thoen, 185/350, färglitografi, ca 46x32 cm
Oramad