Jöns Lund silvervägare
2018-10-15
579344
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 6 000 SEK |
JÖNS LUND, bägare, silver, Skara 1760, ca höjd 11 cm, vikt 148 g
Slitage, delvis spår av förgyllning