Monica Lorentzon oljemålning
2018-10-18
579329
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MONICA LORENTZON (född 1940): Festfolk, signerad M Lorenzon, olja på duk, ca 24x19 cm