Lennart Jirlow färglitografi
2018-10-16
579311
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1937): Restauranginteriör, signerad L Jirlow, numrerad H.C. I/L, färglitografi, ca 62x75 cm