Qashqai
2018-10-11
579295
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, 1900-talets tredje kvartal, Ghashgai, motiv av lejon mot vit botten, ca 194x150 cm
smärre slitage