Stilleben
2018-10-11
579290
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
AKKE HUGH MALMESTRÖM (1894-1968): stilleben, signerad samt daterad -36, olja på pannå, 48x60