Nils Rundgren blandteknik
2018-10-11
579283
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS RUNDGREN "Björnjägaren" (1890-1971): Naivistisk komposition, signerad och daterad Nils Rundgren 1971, blandteknik på papper, ca 29x41 cm