Puff, 1930-tal
2018-10-15
579245
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
PUFF, 1930-tal, klädd i ljusgrön tyg, höjd 40, diameter 95 cm
Slitage