Dekorelement
2018-10-15
579233
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DEKORELEMENT, 1 par, 1700-tal, delvis träskuren, förgyllda, höjd inkl sockel, 48 cm
Senare förgyllning, lagningar, senare sockel