Spegel barock 1600-talets andra hälft

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SPEGEL, barock, 1600-talets andra hälft, Flandern/Frankrike, fanerad med sköldpadd, svärtat trä och hopplister, kvicksilverfolierat glas, 73 x 60 cm

För konditionsrapport kontakta markus.anderzon@auktionsverket.se

Senare bakstycke

579186

2018-10-23