Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
PIERRE-EMMANUEL I DIELMAN (1800-1858): Pastoral scen föreställande herde med får, signerad Dielman, olja på duk, 100x70 cm
Krackelyr, smuts, smärre färgbortfall, oramad
579182
2018-10-11
Gör en kostnadsfri värdering här