Enrico Baj färglitografi
2018-10-24
579129
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ENRICO BAJ (1924-2003): Komposition, signerad Baj, 100 upplaga, , färglitografi, ca 56x43,5 cm