Bonbonjär silver Thomas Daniel
2018-10-13
579050
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BONBONJÄR med hänkel, silver, stämplad Thomas Daniel, London 1783, graverad dekor bladdekor, pärlkant, höjd med hänkel 20 cm, vikt 206 g
Mindre bucklor, sliten dekor, senare pålagd vapendekor