Leif Jørgensen ´´Loop Stand´´ bord
2018-10-12
579026
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LEIF JØRGENSEN, ´´Loop Stand´´ bord, samtida, Hay, pulverlackerat stål med skiva i svart laminat, höjd ca 74, 160x78 cm
Slitage, repor, skruvorna saknas, bordet är demonterat