Sixten Lundbohm oljemålning
2018-10-11
578987
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): "Spansk Stad", signerad och daterad Lundbohm -52, olja på pannå, 33x43 cm
Fläckar