Oljemålning 1800-tal
2018-10-11
578981
| Klubbat belopp | 7 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Alpsjölandskap, olja på duk, ca 25x30 cm
Duklagningar